Проект BG05M20P001-2.011-0001 „Подкрепа за успех“ 2019г

Основна цел на проекта: Да се подпомогне равният достъп до качествено образование и по-пълното обхващане на учениците в училищното образование чрез дейности за преодоляване на затруднения в обучението и пропуски при усвояването на учебното съдържание, както и за развитие на потенциала и възможностите им за успешно завършване на основно образование и за бъдеща социална, професионална и личностна реализация.

Общ брой сформирани групи по проекта в училището : 18

Общо участващи ученици :105

Ръководители на групи:14

Начало на допълнителните  обученията: 10.05.2019г.

График на групите

Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /home/ourozino/public_html/templates/ou_rozino1/html/modules.php on line 36

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /home/ourozino/public_html/templates/ou_rozino1/html/modules.php on line 36